خرید جارو برقی فندکی ماشین

خرید جارو برقی فندکی ماشین

ویژگی­ های کلیدی:
  • بدون نیاز به کارواش
  • با قدرت مکش مناسب
  • منبع تغذیه جارو : فندک اتومبیل (۱۲ ولت)
  • کوچک,سبک,قابلیت حمل آسان
  • بدون نیاز به باطری و استفاده از جا فندکی ماشین
  • دارای مخزن تعویض دائمی
  • خودرو خود را براق و مانند روز اول زیبا کنید
  • دارای سیم بلند برای تمیز کردن تمام نقاط اتومبیل
  • دارای اندازه های تقریبی 30 سانتی متر طول و 8 سانتی متر عرض
قیمت 29000 تومان

مشخصات کامل

خرید جارو برقی فندکی ماشین

جارو برقی فندی , خرید جارو برقی فندکی ماشین , جارو برقی , خرید جارو برقی , جارو برقی فندکی ماشین , جارو برقی خودرو ,  یکی از معضلات در پاکیزگی خودرو، نظافت درون آن می باشد.این دستگاهها به دلیل استفاده از باطری دارای قدرت کمتری هستند و نیز شارژ آن با اتمام باطری به پایان می رسد.

جارو برقی فندکی ماشین

جارو فندکی ماشین ، یک وسیله فوق العاده کارآمد برای جمع آوری ریزه ها و زباله های ریز درون خودرو است.جارو فندکی ماشین دارای ابعاد کوچکی می باشد ، بسیار سبک است و به راحتی در دست قرار می گیرد و دارای کیفیت ساخت بالایی است.

خرید جارو فندکی ماشین

توضیحات خرید جارو برقی فندکی ماشین

خرید جارو برقی فندکی خودرو , انواع جارو برقی فندکی , بهترین جارو برقی فندکی , نمایندگی جارو برقی فندکی ماشین , جارو فندکی ماشین زباله ها را در یک مخزن ذخیره می کند ، پس از پر شدن مخزن به آسانی می توانید آن را تخلیه نموده و دوباره درون دستگاه قرار دهید .

با توجه به اینکه این دستگاه ویژه استفاده دراز مدت در اتومبیل ساخته شده در یک ساخت هوشمندانه به جای استفاده از باتری ها ی معمولی یا قابل شارژر برای دستگاه از منبع تغذیه مستقیم DC استفاده شده است ( منبع ۱۲ ولتی فندکی اتومبیل).

جارو برقی فندکی ماشین

چرا خرید جارو برقی فندکی ماشین 

اولا جایی که قرار هست تمیز شود درون اتومبیل است پس به راحتی می توان پریز را به فندکی اتومبیل متصل نمود ، ثانیا در صورت وجود باتری در جارو های برقی بعد از مدتی شارژ و خالی شدن شارژ کیفیت باتری پایین می آید تا به حدی که دیگر قابل استفاده نیست که به تبع آن می بایست باتری عوض شود و وقت هزینه جداگانه ای را می طلبد.

جارو فندکی ماشین دارای سیم بلند است که به شما اجازه می دهد که به هر نقطه ای از اتومبیل تان دسترسی داشته باشید و آن را تمییز نمایید! جارو برقی فندکی ماشین , خرید جارو برقی فندکی ماشین.

خرید اینترنتی جارو برقی فندکی ماشین

راهنمای خرید جارو برقی فندکی ماشین

برای خرید جارو برقی فندکی ماشین و برای اینکه خریدی آسان و راحت داشته ما روش های متنوع خرید جارو برقی فندکی ماشین را در اختیار شما قرار داده ایم تا به وظیفه مشتری مداری خود عمل کرده باشیم.

خرید مستقیم از سایت جارو برقی فندکی ماشین

برای خرید مستقیم جارو برقی فندکی ماشین به قیمت ۲۹۰۰۰ تومان کافیست بر روی خرید محصول در شکل زیر کرده و سپس فرم سفارش محصول را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و خرید خود ار نهایی کنید.

خرید

خرید تلگرامی جارو برقی فندکی ماشین

برای خرید تلگرامی جارو برقی فندکی ماشین قیمت ۲۹۰۰۰ تومان کافیست بر روی خرید محصول در شکل زیر کلیک کرده و اگر اکانت تلگرام داشته باشید به صفحه تلگرام فروشگاه ما منتقل خواهید که می توانید خرید راحت و آسان را تجربه کنید.

خرید

خرید پیامکی جارو برقی فندکی ماشین

برای خرید پیامکی جارو برقی فندکی ماشین کافیست با ارسال کد ۶۷۸۳ به سامانه پیامکی ما به شماره ۳۰۰۰۷۹۷۷ خرید خود را انجام دهید.

خرید پیامکی جارو فندکی ماشین

خرید پیامکی جارو برقی فندکی ماشین با ارسال کد ۶۷۸۳ به سامانه پیامکی ما به شماره ۳۰۰۰۷۹۷۷

خرید آسان جارو برقی فندگی ماشین

برای خرید آسان جارو برقی فندکی ماشین به قیمت ۲۹۰۰۰ تومان کافیست بر روی خرید محصول در شکل زیر کلیک کرده و خرید راحت و آسان تری را تجربه نمائید.

خرید

پشتیبانی و پیگیری سفارش خرید جارو برقی فندکی ماشین

پشتیانی و پیگیری سفارشات

راهنمای پشتیبانی

پشتیبانی و پیگیری سفارش

برای وارد شدن به بخش پشتیبانی با در دست داشتن شناسه سفارش و شماره موبایل بر روی کلمه رهگیری سفارش خرید جارو برقی فندکی ماشین کلیک کنید.

رهگیری سفارش خرید جارو رقی فندکی ماشین

قیمت 29000 تومان
برچسب ها :

دیدگاه مشتریان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *